Seton Ekolsund träsnitt Japan

Seton Ekolsund träsnitt Japan
Seton Ekolsund träsnitt Japan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄSNITT, 2 st., Japan, 18/1900-tal, figurer, ca 35x33 resp. 37x26 cm, oramade

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm.

Fläckar, gulnade, en med skadat glas

438091

2017-02-14