Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄSNITT, 2 st., Japan, 18/1900-tal, figurer, ca 35x33 resp. 37x26 cm, oramade
Proveniens: Familjen Seton, Stockholm.
Fläckar, gulnade, en med skadat glas
438091
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här