Stolar Chevalier

Stolar Chevalier
Stolar Chevalier
Stolar Chevalier
Stolar Chevalier
Stolar Chevalier
Stolar Chevalier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 6 st., Chiavari, 1900-talets andra hälft, brunlackerade, sitsar i flätad rotting, genombrunten ryggbricka med svarvade stavar, sitthöjd ca 44 cm

Några med avslag, en sits med skador

438098

2017-02-05