Stolar Chevalier
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 6 st., Chiavari, 1900-talets andra hälft, brunlackerade, sitsar i flätad rotting, genombrunten ryggbricka med svarvade stavar, sitthöjd ca 44 cm
Några med avslag, en sits med skador
438098
2017-02-05