Illustrationer/litografier 8 st Frankrike

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILLUSTRATIONER/LITOGRAFIER, 8 stkn, av Paul Gavarni, Cham m fl,1800-tal, motivmått ca 25-30 x 18-21 cm

Ramade, ett par litografier saknar glas

438111

2017-02-05