Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILLUSTRATIONER/LITOGRAFIER, 8 stkn, av Paul Gavarni, Cham m fl,1800-tal, motivmått ca 25-30 x 18-21 cm
Ramade, ett par litografier saknar glas
438111
2017-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här