Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CREMEKOPPAR, 4 st., flintgods, troligen England, 1800-talets början, dekor av blå bård, höjd ca 8 cm
Proveniens: Familjen Seton, Ekolsunds slott (1785-1912)
Nagg, slitage
438115
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här