Ljusstkar tenn

Ljusstkar tenn
Ljusstkar tenn
Ljusstkar tenn
Ljusstkar tenn
Ljusstkar tenn
Ljusstkar tenn

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, Johan Wiklund, mästare i Norrköping 1809-1819), fot med kulfötter och gallerkant, stämplade IWL Norrköping Hallrätt, höjd ca 13,5 cm

Slitage

438118

2017-02-10