Soppslevar tenn
2017-02-10
438123
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOPPSLEVAR, 2 st, tenn, 1800-tal, svärtade träskaft, en Kristianstad samt Växjö, längd 40-42 cm
Slitage