Skålfat assietter fat tenn 17/1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, ASSIETTER, FAT, KÅSA, tenn, 17/1800-tal, bl.a. Norrköping och Stockholm, diameter 12-36 cm

Slitage, bucklor

438125

2017-02-10