Herman af Sillén oljemålning

Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning
Herman af Sillén oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

4 000 SEK

HERMAN AF SILLÉN (1857-1908): Stilla hav med fatryg, signerad H af Sillén, olja på duk, ca 31x47 cm

438136

2017-02-05