Klubbat för:
68 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HERMAN AF SILLÉN (1857-1908): Stormigt hav med fatryg, signerad H af Sillén, olja på duk, ca 31x47 cm
438137
2017-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här