Carl Johan Trygg
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL JOHAN TRYGG (1887-1954): (2)´´ En pris snus´´ Inkomna till den tyga hamnen´´, en signerad CJ Trygg samt en stämpelsignerade och daterade 1917, snidat och delvis bemålat trä, höjd ca 27 resp 29 cm
438138
2017-02-10