Märta Måås Fjetterström

Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnader, 2 st, inplock på linnebotten, varav en signerad MMF, 30x28 resp 41x35 cm

Slitage, smärre fläckar

438150

2017-02-10