Karl Bub limousine
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARL BUB LIMOUSINE, 1920-tal, med uniformerad chaufför, lackerad och litograferad plåt i grönt och grått, öppningsbara bakdörrar, fällbara körriktningsvisare, batteridrivna strålkastare, hjul helt i plåt , belyst nummerskylt bak, urverksdriven, längd ca 35 cm
Defekt urverk, smärre skador
438153
2017-02-10