Karl Bub limousine

Karl Bub limousine
Karl Bub limousine
Karl Bub limousine
Karl Bub limousine
Karl Bub limousine
Karl Bub limousine
Karl Bub limousine
Karl Bub limousine

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL BUB LIMOUSINE, 1920-tal, med uniformerad chaufför, lackerad och litograferad plåt i grönt och grått, öppningsbara bakdörrar, fällbara körriktningsvisare, batteridrivna strålkastare, hjul helt i plåt , belyst nummerskylt bak, urverksdriven, längd ca 35 cm

Defekt urverk, smärre skador

438153

2017-02-10