Gräddkanna Carl Petter Lampa Stockholm
Valmis
2017-02-10
438154
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Carl Petter Lampa, Stockholm 1810, (verksam 1818-55), höjd ca 15 cm, vikt ca 203 g
Bucklor, lagning