Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRÄDDKANNA, silver, Carl Petter Lampa, Stockholm 1810, (verksam 1818-55), höjd ca 15 cm, vikt ca 203 g
Bucklor, lagning
438154
2017-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här