Gräddkanna Carl Petter Lampa Stockholm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, silver, Carl Petter Lampa, Stockholm 1810, (verksam 1818-55), höjd ca 15 cm, vikt ca 203 g

Bucklor, lagning

438154

2017-02-10