Taburett gustavianskt stockholmsarbete samt stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TABURETTER, 2 st, varav en gustavianskt stockholmsarbete, den andra 1800-tal gustaviansk stil, träskurna och förgyllda, höjd ca 40 cm

Kompletterade, klädsel med skador

438157

2017-02-05