Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TABURETTER, 2 st, varav en gustavianskt stockholmsarbete, den andra 1800-tal gustaviansk stil, träskurna och förgyllda, höjd ca 40 cm
Kompletterade, klädsel med skador
438157
2017-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här