Brödfat askfat snusdoso

Brödfat askfat snusdoso
Brödfat askfat snusdoso
Brödfat askfat snusdoso
Brödfat askfat snusdoso
Brödfat askfat snusdoso
Brödfat askfat snusdoso
Brödfat askfat snusdoso
Brödfat askfat snusdoso
Brödfat askfat snusdoso
Brödfat askfat snusdoso

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÖDFAT, ASKFAT, SNUSDOSOR, LEKSAKSBIL, MEDALJONG, porslin, brödfatets mått 48x27 cm

Slitage, skador

438176

2017-02-10