Simeon Öquist oljemålning

Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIMEON ÖQUIST (1868-1955): Dagbrott i Gällivare, signerad o daterad 1893, olja på duk, ca 120x160 cm

Krackeleringar

438194

2017-02-06