Robert Tengblad fartygsmodell

Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERT TENGBLAD, 1940-tal, fartygsmodell handgjord i trä, höjd ca 46, längd 82 cm

Visst slitage

438200

2017-02-06