Robert Tengblad fartygsmodell

Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell
Robert Tengblad fartygsmodell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERT TENGBLAD, 1940-tal, fartygsmodell handgjord i trä, höjd ca 55, längd 95 cm

Visst slitage

438201

2017-02-06