Lolle Andersson oljemålning

Lolle Andersson oljemålning
Lolle Andersson oljemålning
Lolle Andersson oljemålning
Lolle Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

LOLLE ANDERSSON (1907-1968): Islossning i skärgården, signerad Lolle Andersson, olja på pannå, ca 40x52 cm

438237

2017-02-06