Tobiasse färglitografi

Tobiasse färglitografi
Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Immense femme inconnue pour choeur d´hommes en éxil", signerad, 241/250, färglitografi, bladmått ca 107x74 cm

438244

2017-02-06