Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARL MOMEN (född 1935): "Composition", signerad och daterad Momen -96, olja på duk, ca 71x56 cm, oramad
438260
2017-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här