Karl Momen pastell

Karl Momen pastell
Karl Momen pastell
Karl Momen pastell
Karl Momen pastell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 88, pastell och blyerts, bladmått ca 56x75 cm

438263

2017-02-06