Karl Momen pastell
2017-02-06
438263
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 88, pastell och blyerts, bladmått ca 56x75 cm