Dagbädd Börge Mogensen
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, dagbädd, 1900-tal, Danmark, troligen tillverkad av Fredericia Stolefabrik, ek, höjd ca 75, längd ca 194, madrassens djup ca 96 cm
Skador: Bruksslitage
Proveniens Torsten Ahlstrand, Borås
438268
2017-02-12