Dagbädd Börge Mogensen

Dagbädd Börge Mogensen
Dagbädd Börge Mogensen
Dagbädd Börge Mogensen
Dagbädd Börge Mogensen
Dagbädd Börge Mogensen
Dagbädd Börge Mogensen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, dagbädd, 1900-tal, Danmark, troligen tillverkad av Fredericia Stolefabrik, ek, höjd ca 75, längd ca 194, madrassens djup ca 96 cm
Skador: Bruksslitage

Proveniens Torsten Ahlstrand, Borås

438268

2017-02-12