Vas Nils Emil Lundström

Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, porslin, jugend, 1900-talets början, Rörstrand, monogramsignerad NL, samt stämplad 70911 M.P., höjd 21 cm

mynningsnagg

438275

2017-02-06