Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, porslin, jugend, 1900-talets början, Rörstrand, monogramsignerad NL, samt stämplad 70911 M.P., höjd 21 cm
mynningsnagg
438275
2017-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här