Mortel sk Borghamnstyp

Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MORTEL, med stöt, kalksten, 1700-tal, sk Borghamnstyp, höjd 12 cm

Åldersrelaterat slitage

438301

2017-02-06