Vitrinskåp Jugend
2017-02-06
438306
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, mahogny, 1900-talets början, jugend, skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, 4 lådor, glasdörr med fasetterat glas, höjd ca 176, 138x55 cm, nyckel saknas
Slitage, ytskador, skåpsdörren till höger med fanerskada, nyckel saknas