James Heron oljemålning

James Heron oljemålning
James Heron oljemålning
James Heron oljemålning
James Heron oljemålning
James Heron oljemålning
James Heron oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAMES HERON, (1873-1919): Fåraherde, signerad, olja på duk, ca 176x127 cm

438307

2017-02-06