Skåp 1800-talets början

Skåp 1800-talets början
Skåp 1800-talets början
Skåp 1800-talets början
Skåp 1800-talets början
Skåp 1800-talets början
Skåp 1800-talets början
Skåp 1800-talets början
Skåp 1800-talets början
Skåp 1800-talets början
Skåp 1800-talets början

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

SKÅP, daterat 1805, brunt imitationsmåleri med dekor av polykrom kurbits, höjd ca 190, 168x37 cm, nyckel finns, senare benställning

Renoverat och kompletterat, skador, nyckel finns

438336

2017-02-06