Allmogeinteriör oljemålning

Allmogeinteriör oljemålning
Allmogeinteriör oljemålning
Allmogeinteriör oljemålning
Allmogeinteriör oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Allmogeinteriör, otydligt signerad, olja på duk, ca 85x116 cm

Smärre ytskador

438343

2017-02-06