Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALVMÅNEBORD, biedermeier, 1800-talets första hälft, halvmåneformad skiva som kan fällas upp till runt bord, infälld låda i sargen, diameter ca 98, höjd 77 cm
Patina, slitage
438345
2017-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här