Nordiska Kompaniet byrå

Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå
Nordiska Kompaniet byrå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, byrå, 1910-tal, med intarsia i ädelträ samt grå stenskiva, lådor med mässingsbeslag, tillverkad för Nordiska Kompaniet, brickmärkt med mässingsbricka, höjd ca 81, 74x41 cm

Visst slitage, skiva med mindre nagg i bakkant

438347

2017-02-07