Champagnekylare i tenn

Champagnekylare i tenn
Champagnekylare i tenn
Champagnekylare i tenn
Champagnekylare i tenn
Champagnekylare i tenn
Champagnekylare i tenn
Champagnekylare i tenn
Champagnekylare i tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CG HALLBERG, champagnekylare med hänklar, tenn, 1930-tal, livet med dekor av faun, undertill märkt C. G. Hallberg 1936, höjd ca 17,5 cm

skador

438349

2017-02-06