Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CG HALLBERG, champagnekylare med hänklar, tenn, 1930-tal, livet med dekor av faun, undertill märkt C. G. Hallberg 1936, höjd ca 17,5 cm
skador
438349
2017-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här