Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (omkring 1620), Konungarnas tillbedjan, olja på duk, 92x71,5 cm.
Expertis:
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Proveniens:
Ermanno Lucinis samling (nr 7)
438354
2017-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här