Italiensk skola, Konungarnas tillbedjan

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (omkring 1620), Konungarnas tillbedjan, olja på duk, 92x71,5 cm.

Expertis:
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Proveniens:
Ermanno Lucinis samling (nr 7)

438354

2017-02-22