Giovanni Battista Beinaschi, hans krets, Johannes
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GIOVANNI BATTISTA BEINASCHI, hans krets, Bolognaskolan, omkring 1700, Johannes Döparen, olja på duk, 120x89 cm.
Expertis:
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Proveniens:
Ermanno Lucinis samling (nr 1)
438355
2017-02-22