Giovanni Battista Beinaschi, hans krets, Johannes

Klubbat för:

15 500 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

GIOVANNI BATTISTA BEINASCHI, hans krets, Bolognaskolan, omkring 1700, Johannes Döparen, olja på duk, 120x89 cm.

Expertis:
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Proveniens:
Ermanno Lucinis samling (nr 1)

Kuntoraportti

438355

Päivämäärä:

2017-02-22