Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets slut, nyrokoko, patinerad och förgylld brons, lampa uppburen av putto, höjd med skärm 56 cm
Behållningen går till Läkarmissionen
Senare elektrifierad
438359
2017-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här