Figur Kina

Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGUR, porslin, Kina, 1900-tal, polykromt bemålad, höjd ca 38 cm

Smärre slitage

438365

2017-02-07