Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KORGAR, 2 st., rotarbeten, 1900-talets början, höjd ca 14,5 cm, diameter 34-38 cm
Skador, lagningar
438378
2017-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här