Rotarbeten

Rotarbeten
Rotarbeten
Rotarbeten
Rotarbeten

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORGAR, 2 st., rotarbeten, 1900-talets början, höjd ca 14,5 cm, diameter 34-38 cm

Skador, lagningar

438378

2017-02-07