Certina herrarmbandsur

Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CERTINA, modell Waterking 215, armbandsur, guld på stål, 1970-tal, mekaniskt urverk, datum, armband i läder, ej original, diameter 31 mm

Smärre repor

438400

2017-02-07