Sven Erixon litografi

Sven Erixon litografi
Sven Erixon litografi
Sven Erixon litografi
Sven Erixon litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): "I sminklogen", signerad S Erixson, färglitografi, 52x30 cm

Något gulnad

438441

2017-02-07