Stig Lindberg Gustavsberg Prunus
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Prunus" kaffeservis, 9 dlr., Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, flintgods och benporslin, undertill märkta Stig Lindberg "prunus Gustavsberg", bestående av: 7 kaffekoppar med fat, sockerskål, gräddkanna
Smärre slitage och repor
438443
2017-02-07