Stig Lindberg Gustavsberg Prunus

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, "Prunus" kaffeservis, 9 dlr., Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, flintgods och benporslin, undertill märkta Stig Lindberg "prunus Gustavsberg", bestående av: 7 kaffekoppar med fat, sockerskål, gräddkanna

Smärre slitage och repor

438443

2017-02-07