Erik Juselius oljemålning

Erik Juselius oljemålning
Erik Juselius oljemålning
Erik Juselius oljemålning
Erik Juselius oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK JUSELIUS (Finland, 1891-1948): Motiv från Verkviken, signerad och daterad Erik Juselius -46, olja på pannå, ca 39x46 cm

438448

2017-02-07