Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK JUSELIUS (Finland, 1891-1948): Motiv från Verkviken, signerad och daterad Erik Juselius -46, olja på pannå, ca 39x46 cm
438448
2017-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här