Leksakshäst i plåt

Leksakshäst i plåt
Leksakshäst i plåt
Leksakshäst i plåt
Leksakshäst i plåt
Leksakshäst i plåt
Leksakshäst i plåt
Leksakshäst i plåt
Leksakshäst i plåt
Leksakshäst i plåt
Leksakshäst i plåt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRAMPHÄST, 1900-talets mitt, lackerad plåt, längd ca 110, höjd ca 72 cm

Slitage, fjädern fastspänd

438457

2017-02-07