Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSUR, cloisonne, sekelskiftet 1800/1900-tal, flankerad av kolonner och putti, krön med dekor av rovfågel, höjd ca 60 cm
Slitage, visare med skador, nyckel saknas
438473
2017-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här