Bordspendyl cloisonne

Bordspendyl cloisonne
Bordspendyl cloisonne
Bordspendyl cloisonne
Bordspendyl cloisonne
Bordspendyl cloisonne
Bordspendyl cloisonne
Bordspendyl cloisonne
Bordspendyl cloisonne
Bordspendyl cloisonne
Bordspendyl cloisonne

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, cloisonne, sekelskiftet 1800/1900-tal, flankerad av kolonner och putti, krön med dekor av rovfågel, höjd ca 60 cm

Slitage, visare med skador, nyckel saknas

438473

2017-02-07