Byråar engelsk stil

Byråar engelsk stil
Byråar engelsk stil
Byråar engelsk stil
Byråar engelsk stil
Byråar engelsk stil
Byråar engelsk stil
Byråar engelsk stil
Byråar engelsk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅAR/NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, med femlådor vardera, höjd ca 54, 42x29 cm

Slitage och märken, men med smärre fanerresningar

438474

2017-02-07