Edvin Öhrström skulptur Lindshammar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur, Lindshammar, gjuten, glasmassa, märkt Lindshammar samt daterad och numrerad 1988, nr 101/175, höjd ca 39,5 cm

438479

2017-02-07