Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OVE CARLSON (född 1950): "Midnight Hour", signerad a tergo Ove Carlson, akryl på duk, ca 70x70 cm, oramad
Repor
438491
2017-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här